Zľava!

R003 – Revízny štítok o vykonaní opravy hasiaceho prístroja

0,10  s DPH

V prípade, že ste už revízny štítok u nás objednávali údaje už nemusíte znova vypisovať.

Kategórie: Značka:

R003 – Revízny štítok o vykonaní opravy hasiaceho prístroja

R003 – Revízny štítok o vykonaní opravy hasiaceho prístroja sa používa na označenie vykonanej opravy hasiaceho prístroja. Do dátumového kruhu sa lepí dátumová známka.

V cene je grafická úprava štítku podľa potrieb zákazníka, doplnenie čísla osobitného oprávnenia (povolenia), vlastného loga firmy, adresy a sídla firmy, mailový a telefonický kontakt. Potrebné údaje napíšte do poľa vyššie.

Štítok sa vyrába len zo samolepiacej PVC fólie. Značku vyrobenú zo samolepiacej PVC fólie je možné stabilne nalepiť na očistené rovné plochy. Použitie značky je závislé od materiálu, teplotnej odolnosti a povrchovej úprave.

Samolepiaca PVC fólia má hrúbku 100 mikrónov, so silným permanentným lepidlom. Lepidlo nezanecháva stopy po odstránení. Samolepiaca fólia je potlačená farbami tvrdenými ultrafialovým (UV) svetlom. Samolepka bezpečne odoláva poveternostným podmienkam a slnečnému UV žiareniu a poškriabaniu pri umývaní.

Rozmer:

  • 105×60 mm

Grafické prevedenie a rozmery sú vyhotovené na základe vyhlášky MV SR č. 719/2002 Z. z., ktorou sa ustanovujú vlastnosti, podmienky prevádzkovania a zabezpečenie pravidelnej kontroly prenosných hasiacich prístrojov a pojazdných hasiacich prístrojov.